פרויקט-upgrade-באר-יעקב -הסתיים

פרויקט Upgrade - באר יעקב - הסתיים

הזדמנות גדולה מהחיים בבאר יעקב

חברת גמא ייזום פרויקטים בשיתוף חברת לנבר מהנדסים בע"מ גאים להציג את פרויקט המגורים החדש  שלה בבאר יעקב – UPgrade ,

המאפשר לכם לשדרג את רמת החיים בפרויקט מגורים חדש ויוקרתי

הממוקם בשכונה חדשה ומתפתחת.

אתם מוזמנים לעלות לגבהים חדשים ולהרגיש גדולים מהחיים…

פרוייקט – Upgarde  בבאר יעקב כולל שני מגדלים מרשימים המתנשאים לגובה של 15 קומות ומציגים סטנדרט בנייה חדשני. בפרוייקט דירות 4 ו – 5 חדרים, גדולות ומרווחות לצד פנטהאוזים מפוארים. תהליך הבנייה נעשה תוך התאמה מקסימלית לצרכי הלקוח ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים של חברת גמא א.כ השקעות בע"מ.

בפרויקט Upgarde שמים את המשפחה במרכז – כדיירים בפרויקט תוכלו ליהנות מזמן איכות משפחתי במועדון הדיירים הפונציונאלי המשמש כחדר ג'ימבורי לילדים והן מחדר הכושר המתכונן.

 

לובי – יורדים לפרטים הקטנים –  חברת גמא – א.כ השקעות בע"מ שומרת על סטנדרט עיצוב מהגבוהים בעולם הנדל"ן בישראל. כבר בכניסה לבניין תוכלו להתרשם מהלובי המפואר שעוצב  בקפידה על ידי מעצבי פנים מהמובילים בישראל. החלל הכפול מקנה סגנון מודרני ומתקדם המתכתב עם אופיו היוקרתי של בניין המגורים.

סלון – כשהנוף הוא חלק מהבית – מעצבי הפנים של פרוייקט המגורים Upgarde   של חברת א.כ השקעות בע"מ יודעים כי הסלון הוא הלב הפועם של הבית. בדיוק בגלל זה נדרשה עבודת עיצוב מוקפדת המשלבת משחקים של אור יחד עם תחושת חמימות ביתית. הסלון בדירות המגורים של הפרויקט תוכנן בסגנון "אופן ספייס" המועצם על ידי ויטרינות גדולות השוטפות את החלל באור טבעי ונעים.

חדר שינה – חדר השינה בפרויקט Upgarde   עוצב בדיוק מירבי תוך שמירה על ניתוק מחדרי הילדים והחלל הציבורי. למעצבי הדירות היה חשוב ליצור חדר הורים הרמוני ומזמין באמצעות שימוש בתאורה טבעית. גם בחדר השינה תתפנקו מכמה כיווני אוויר שיאפשרו לכם לפתוח את הבוקר בשלווה.

מרפסות – המרפסות בפרויקט Upgarde   עוצבו בסגנון אורבני המשלב חווית מגורים עירונית לצד הירוק של הכפר. בחלק מהדירות תוכלו להינות מגינות תלויות המכניסות לבית צבעים ירוקים וחמים המקנים מרחב, חן, צבעוניות ורעננות.